HİKAYEMİZ

Hizmet yolculuğumuz günümüz standartlarına uygun kalite, hijyen ve hizmet prensibinden ayrılmadan devam etmektedir. Ürün gamımızı her geçen gün artırarak organik ve doğal ürünleri sofranıza sunmaktan mutluluk duymaktayız.

ANADOLUNUN ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLERİ

Organik ürünleriyle büyük beğeni toplayan firmamız diğer ürün çeşitlerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her zaman olduğu gibi leziz, taze ve hijyenik şartlarda üretilen ürünleri sunmaya devam etmektedir. Anadolunun organik ve doğal ürünlerini, kendine özgü tad ve lezzetiyle, değerine yakışan sunumuyla müşterilerimize ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla kaliteli, sağlıklı ürünleri, güleryüzlü hizmet politikasıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz. Amacımız, "doğallığı-temizliği bir arada güvene dayalı olarak müşterilerimize sunmak ve doğal ürünlerin maliyet dezavantajını tüketiciye yansıtmamaktır.” Bu noktada bizim için güven esastır ve bu güveni adımıza yakışır bir şekilde korumak, yaşatmak en büyük sorumluluğumuzdur.

ÜRÜNLER

 Kendine Özgü Tat ve Lezzet

Ralila Alıç Sirkesi


İncele

Ralila Organik Siyah Üzüm Çekirdek Ekstratı


İncele

Ralila Cennet Hurması Sirkesi


İncele

Ralila Organik Talkım Elma Sirkesi


İncele

Organik Keçiboynuzu Özü


İncele

Ralila Organik Resveratrol


İncele

Ralila Organik Üzüm Sirkesi


İncele

Ralila Organik Töngel Sirkesi


İncele

Ralila Organik Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı


İncele