620+
DAĞITIM AĞI

Siz değerli müşterilerimize sadece ürün üretmek ve tedarik etmek değil gelişen piyasa koşulları ile ilgili bilgi ve haberleri de aktarmak, yeni müşteri profillerini iyi tanımak Y-Z (yeni zaman alışverişçi) tüketici profillerine daha iyi hizmet etmektir.

Bunun için sizlere bu bilgileri aktarmak adına modern yerel işletmelerinizde sizleri yormadan hızlı döngüye sahip olan TÜRKİYE atıştırmalık ve sağlıklı beslenme pazarı ile beraber organik-doğal ve iyi tarım sertifikalarıyla üretilmiş olan ürünlerimizle sahada farklı bir soluk ve yenilik getirmek amacıyla çalışmaktayız.

HAKKIMIZDA

Sağlıklı yaşamın herkes için bir gereklilik olduğuna inanarak, firmamız bu amaç ve fikir doğrultusunda kurulmuştur.

Sağlıklı ve doğal ürünleri planlı, düzenli ve organize bir şekilde gerçekleştirdiğimiz dağıtım fonksiyonlarımızla ve pazarlama fonksiyonumuzla aktif olarak satış arttırıcı faaliyetler ile hem perakende noktalarına hem de nihai tüketiciye ulaştırıyoruz. Bununla birlikte yeni nesil tüm araçları, genç ve dinamik yapımızla uyumlu hale getirerek özellikle de dijitalleşmeyi tüm birimlerimizde uygulamaya çalışıyoruz. 


Bu yolculuğa başladığımız yıllarda, sektörün gelişimine paralel hızlı bir büyüme gerçekleştireceğimizi biliyorduk. Bu alanda işbirliğini sürdürdüğümüz marka sayısı zaman içerisinde hızlı bir artış gösterdi. Dağıtım alanındaki güçlü firma ve markalar ile yaptığımız partnerliğimizi üretim, satış ve pazarlama fonksiyonlarında da geliştirerek destekliyoruz. 


Partner olduğumuz markaları iyi tanıyoruz, ürünlerini piyasa bilgilerimizle değerlendiriyoruz, perakende noktaları ve nihai tüketiciye yeni nesil tüm araçları kullanarak ulaştırıyoruz.


“Doğadan Gelen Gerçek Lezzetler” mottosuyla organik, doğal ve iyi tarım sertifikalarıyla elde edilmiş ürünlerin satış ve dağıtımı yapmaktayız.