507+
DAĞITIM AĞI

Siz değerli müşterilerimize sadece ürün üretmek ve tedarik etmek değil gelişen piyasa koşulları ile ilgili bilgi ve haberleri de aktarmak, yeni müşteri profillerini iyi tanımak Y-Z (yeni zaman alışverişçi) tüketici profillerine daha iyi hizmet etmektir.

Bunun için sizlere bu bilgileri aktarmak adına modern yerel işletmelerinizde sizleri yormadan hızlı döngüye sahip olan TÜRKİYE atıştırmalık ve sağlıklı beslenme pazarı ile beraber organik-doğal ve iyi tarım sertifikalarıyla üretilmiş olan ürünlerimizle sahada farklı bir soluk ve yenilik getirmek amacıyla çalışmaktayız.

HAKKIMIZDA

Sağlıklı yaşamın herkes için bir gereklilik olduğuna inanarak, firmamız bu amaç ve fikir doğrultusunda kurulmuştur.

“Sağlığımız her zaman önceliğimizdir.” dedik ve Levom’u yenilikçi ambalaj teknolojisi sayesinde hiçbir koruyucu kullanmadan sardık sarmaladık. Böylece annelerimizin yaptığı gibi sizin çantanıza, çekmecenize, cebinize koyduk.

Küçüklüğümüzde, annelerimiz doğal yöntemlerle kuruttukları meyvelerin içine bazen ceviz bazen fındık koyup okula giderken, dışarıda oyun oynarken elimize sıkıştırırdı. Böylece günümüz daha enerjik, daha vitaminli ve daha sağlıklı geçerdi. İşte bizim ilhamımız buradan geldi.


Çocukken afiyetle yediğimiz o doğal atıştırmalığı herkese ulaştırmayı hedefledik ve işe koyulduk. Koruyucu, tatlandırıcı ve katkı maddesi kullanmadan en doğal hâliyle nasıl yapabiliriz diye araştırmalara başladık. Temiz ve sağlıklı üretimin inceliğini bilen tecrübeli ekibimizle tamamen katkısız, vegan, glutensiz, çiğ, doğal meyve ve kuruyemişten oluşan Levom’u yarattık.

“Doğadan Gelen Gerçek Lezzetler” mottosuyla organik, doğal ve iyi tarım sertifikalarıyla elde edilmiş ürünlerin satış ve dağıtımı yapmaktayız.